Kertész (-gondnok)

A Cserkészingatlanok Nonprofit Kft. ScoutGarden csapatába állást hirdet a kezelése alatt található területek és alkalmanként más, magántulajdonban lévő kertek fenntartására. Széleskörű és valódi kihívásokat jelentő munka vár leendő munkatársunkra, hiszen hozzánk tartozik a Nagykovácsiban található Teleki-Tisza-kastély 10 hektáros parkja, a szintén Nagykovácsiban lévő Sztrilich Pál Cserkészpark 12 hektáros területe, valamint a Budapest III. kerületében a BiPi Villa kertje, illetve a Budapest II. kerületében a Magyar Cserkészszövetség székházánál található kicsi kert.

Amennyiben úgy gondolod, hogy tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal és munkáddal, megfelelő bérezés mellett szívesen dolgoznál velünk, akkor küldd el önéletrajzodat bérigény megjelölésével az info@cserkeszingatlanok.hu mailcímre.

Jelentkezési határidő: folyamatosan
Várható kezdés: egyeztetés után azonnal

Feladatok:

  • A cégünk által kezelt területek karbantartása (füves – erdős – ligetes – díszkertes részletek), többek között:
    • fűnyírás
    • kertgondozás
    • sövények ápolása
    • ágyások gondozása
    • öntözőrendszer kezelése
    • tó karbantartása
    • téli síkosságmentesítés
    • fakezelés
    • kerti kisgépek karbantartása, kezelése
    • rendezvényterületek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, szükség szerinti tiszítása
    • stb
  • Esetenként egyéb, magántulajdonban lévő kertek – területek gondozása
  • Egyéb, a rendezvényeket – épületkarbantartást támogató, a gondnokkal közös munkavégzés (csapatmunka keretein belül)
  • Kertészeti szezonon kívüli időszakban más munkák elvégzésére való nyitottság
  • Kertigépek alapszintű karbantartása

Elvárások:

  • Pontosság
  • Proaktív hozzáállás
  • Önálló, lelkiismeretes munkavégzés
  • Csapatmunka
  • B kategóriás jogosítvány
  • Fizikai rátermettség
  • “Jó gazda” szemlélet
  • Min. szakmunkás, szakiskolás bizonyítvány; érettségi

Előnyök:

  • Releváns szakirányú végzettség (szívesen várunk pályakezdő kertész vagy tájépítő mérnököket, egyéb releváns szakembereket)
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Kerti motoros gépek magabiztos használata
  • Releváns képesítés(ek) (pl. alpin, láncfűrész kezelő, stb.)
  • Dendrológiai ismeretek – növényismeret
  • Növényvédelmi ismeretek
  • Nagykovácsi – Remeteszőlős – Budapest II., vagy környéki kerületi lakos

Amit kínálunk:

  • Teljes mértékben bejelentett foglalkoztatás
  • Változatos környezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Minőségi munkaeszközök
  • Céges autóhasználat munkavégzés céljából
  • Folyamatos kávé, tea ellátás 😉

A munkavégzés központi helye: Nagykovácsi, Kossuth Lajos u. 2.