Álláshirdetések

Aktuális nyitott pozícióink

Takarítót keresünk Nagykovácsiba

Amit adunk:

  • Fiatalos, vidám, együttműködő csapat
  • Kihívás (változatos munkakörülmények)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Napi 8 órás munkavégzés (részmunkaidő is lehetséges!)
  • Bejelentett állás
  • Kötetlen munkaidő

Feladatok:

  • Épületek, belső berendezések takarítása, tisztán tartása
  • Külső területek tisztán tartása
  • Közreműködés a csapatmunkában

Amit kérünk:

  • Önálló, precíz, alapos munkavégzés
  • Elhivatottság
  • Problémamegoldás
  • Rendszeretet
  • Igényes megjelenés
  • Rugalmasság
  • Erkölcsi bizonyítvány (feddhetetlen előélet)

Előny:

  • Takarításban szerzett korábbi tapasztalat
  • Nagykovácsi, Remeteszőlős, vagy környéki lakos

Érdeklődés esetén küldje el fényképes önéletrajzát és bérigényét

  • info@cserkeszingatlanok.hu email címre,
  • vagy postai úton a Cserkészingatlanok Nonprofit Kft., 2094 Nagykovácsi, Kossuth Lajos u. 2. címre.​
  • (Az erkölcsi bizonyítványt a sikeres felvétellel egy időben fogjuk kérni.)

Meghirdetés időpontja: 2018.02.14.
Meghirdetés érvényessége: visszavonásig

Üzembentartási felelőst (gondnokot) keresünk Nagykovácsiba

Feladatok:

  • Épületek, berendezések karbantartása, problémák megelőzése/felismerése/megoldása
  • Főkertésszel közös kertfejlesztés
  • Önálló munkavégzés a komplexum gondnokaként (szerelési, karbantartási feladatok)
  • Közreműködés a csapatmunkában (rendezvények, programok)

Amit adunk:

  • Kihívás (változatos, nem monoton munkakörülmények)
  • Heti 40 óra, bejelentett állás (adott esetben részmunkaidő is lehetséges)
  • Kötetlen, rugalmas munkaidő
  • Magával ragadó, zöld munkahelyszín; értékteremtő környezet

Amit elvárunk:

  • Önálló, precíz, alapos, pontos munkavégzés
  • Elhivatottság, “jó gazda” szemlélet
  • Terhelhetőség
  • Kreatív problémamegoldásra való hajlandóság

Előny:

  • Kertészetben, karbantartásban, gépkezelésben szerzett, korábbi tapasztalat
  • Szakirányú végzettség, releváns tapasztalat (pl. lakatos, asztalos, villanyszerelő stb.)
  • Min. szakmunkás, szakiskolás bizonyítvány; érettségi
  • Cserkészmúlt, a cserkész értékrend elfogadása

  • Az erkölcsi bizonyítványt a sikeres felvétellel egy időben fogjuk kérni.

Munkavégzés helye: Nagykovácsi
Meghirdetés időpontja: 2018.07.11.
Meghirdetés érvényessége: A felvél lezárult, jelenleg nem aktuális.