Rendezvénykísérő

A Cserkészingatlanok Nonprofit Kft. ScoutEvent csapatába keresünk rendezvénykísérőket, akik az általunk üzemeltetett helyszíneken megrendezésre kerülő rendezvényeket kísérik, felügyelik. A rendezvények változatosak (esküvők, céges rendezvények, családi napok, stb.), így sokrétű tapasztalatot lehet szerezni nálunk. Széleskörű és valódi kihívásokat jelentő munka vár leendő munkatársunkra, hiszen hozzánk tartozik a Nagykovácsiban található Teleki-Tisza-kastély, a szintén Nagykovácsiban lévő Sztrilich Pál Cserkészpark, valamint Budapest III. kerületében a BiPi Villa.

Amennyiben úgy gondolod, hogy tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal és munkáddal, megfelelő bérezés mellett szívesen dolgoznál velünk, akkor küldd el önéletrajzodat és a lehetséges együttműködési formákat (pl. számlás vállalkozó, alkalmi munkavállaló, stb.) és az óradíj igényt az info@cserkeszingatlanok.hu mailcímre.

Jelentkezési határidő: folyamatosan
Várható kezdés: egyeztetés után azonnal

Feladatok:

  • Az adott helyszín előkészítése az ügyfelek előzetesen leadott igényei szerint
  • Az adott rendezvényen előforduló (akár váratlan) helyzetek megoldása
  • A rendezvény kísérése, segítése
  • A helyszín “jó gazda” módjára való képviselete
  • A helyszín használatával kapcsolatos feladatok ellátása
  • Károkozások, problémák rögzítése
  • Kapcsolattartás az ügyféllel és az egyéb szolgáltatókkal
  • A helyszín zárása
  • Jelentés a rendezvényről

A feladat ellátása:

  • Rugalmas beosztás szerint, az adott rendezvények időpontja szerint történik.
  • Adott rendezvények kísérése szabadon választható (azaz egy-egy rendezvény előtt felkeressük a velünk kapcsolatban álló rendezvénykísérőket és akik számára az adott időpontban megfelelő, ők lesznek az adott rendezvény kísérésével megbízva).

Amít kínálunk:

  • Hosszútávú lehetőség, rugalmas pénzkereseti lehetőség.
  • A rendezvények változatosak (esküvők, céges rendezvények, családi napok, stb.), így sokrétű tapasztalatot lehet szerezni nálunk.
  • A rendezvényt követő gyors kifizetés.
  • Saját időbeosztás szerint vállalható munka.

Elvárások:

  • Pontosság
  • Proaktív, problémamegoldó hozzáállás
  • Önálló, lelkiismeretes munkavégzés
  • Csapatmunka
  • Jó kommunikációs és szervezői képesség
  • Fizikai rátermettség

Előnyök:

  • Nagykovácsi és környéke, vagy Budapest II., Budapest III. kerületi és környéki lakos
  • Minimum erős alapfokú, de jobb esetben középfokú angol nyelvismeret elsősorban szóban
  • B. kategóriás jogosítvány

Érdemes jelentkezni az adatbázisunkba, hiszen így már az első adandó alkalommal megkeresünk. A feladat jellegéből adódóan elsősorban számlás partnereket keresünk.

Kapcsolat: info@cserkeszingatlanok.hu, telefon: +3620 290 4021 (H-P 08:30-16:00 között)